Розклад дня в дитячому таборі Скаутвілль

З чого починається і як проходить день в дитячому таборі під Києвом - Скаутвіллі
 О 8:30 ранку починає лунати драйвова музика, яка будить весь табір. Керівники дитячих груп встають до підйому, щоб допомогти дітям прокинутись, адже на свіжому повітрі так гарно спиться.
На 8:45 всі чимчикують на головну таборову галявину Баден-Баден для ранкового фітнесу. Це бадьора та весела зарядка для того аби прокинутися, гарно потягнутися та розім’яти м’язи.
 З 9:00 до 9:30 півгодини на вмивання, чищення зубів, прибирання своїх наметів, бо медичні працівники не сплять і виставляють бонуси за чистоту. А це впливає на рейтинг загону.
 О 9:30 розпочинається головна подія дня - сніданок. Бо як поснідаєш, з таким зарядом енергії і проведеш увесь десь.
 .     10:00 усі знов поспішають на Баден-Баден адже розпочинається лінійка. Саме під час лінійки оголошують переможців ігор та змагань, вітають імениників, роздають бонуси та антибонуси. А ще розповідають що цікавого станеться протягом дня.
 Після лінійки, об 11:00 дві з половиною години відведено на участь у майстернях, активітетах та походу на пляж, звісно ж за гарної погоди.
 Обід о 13:30 поповнює запас витрачених калорій та віщує спокійний відпочинок під час сієсти.
 З 14:30 до 16:30 час тихого відпочинку - сієста. Діти займаються хто чим хоче: дрімають в гамаку, читають книжки, грають в настільні ігри, готують костюми до вечірнього заходу, телефонують батькам аби розповісти про свої пригоди. 
 О 16:30 перекус перед стартом другої активної частини дня.
 З 16:45 до 19:00 розпочинаються ігри, майстерні, активітети, репетиції на ссцені та інша цікава метушня.
 О 19:00 всі поспішають зайняти місця в столовій, бо запас енергії швидко закінчується через шалену активність та активне вдихання кисню. Вечеря має це виправити, адже попереду ще стільки цікавого.
 З 20:00 діти дуже зайняті участю у вечірньому заході. І, неважливо це вечір пісень біля вогнища, виступ на сцені чи шалена дискотека, але до телефону вони навряд чи підійдуть. 
  О 21:30 підвечірок, на який мало хто з дітей звертає увагу, адже поїсти можна і в наметі після відбою, а пропустити власний виступ ніхто не схоче. Це їхня хвилинка слави.
 О 22:30 всі розходяться по своїх загонових вогниках, доїдають підвечірок, говорять про важливе, про те, що відчували протягом дня, вчаться просити пробачення і пробачати образи.
 З 23:00 в таборі настає відбій. Тиха нічна година спускається на дитячі квартали. І тільки персонал табору ще проводить робочі наради та прислухається до дитячого сопіння. Нічна варта виходить на патрулювання, щоб ніхто і ніщо не потурбувало солодкий дитячий сон.